...

Kluby

Adventure Ski Team, to klub sportowy założony przez Kacpra Dutkę - trenera z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystującym w swojej pracy nie tylko nabytą wiedzę, ale również ogromne zaangażowanie i pasję do sportu.
W Klubie stawiamy i skupiamy się głównie na narciarstwie alpejskim, lecz niezwykle istotny jest dla nas wszechstronny rozwój dziecka. W tym celu realizujemy różnego rodzaju zajęcia sportowe z zakresu sportów zimowych, sportów letnich i wodnych. Pragniemy stworzyć zawodnikom warunki do przeżycia niezapomnianej przygody sportowej. Z tego założenia pochodzi nazwa klubu - Adventure Ski Team
Stwórzmy własną przygodę!  :)

Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE powstało w 1997 roku. Klub jest jednosekcyjny - specjalizuje się w narciarstwie zjazdowym. Prowadzi treningi dla dzieci (dziecko młodsze, dziecko starsze), oraz młodzieży (młodzik, junior). Klub ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w regionie, kraju, jak też zagranicą.

Kadrę klubu stanowią:

Jakub Ilewicz: absolwent AWF Katowice. Na nartach jeździ od trzeciego roku życia. Dwukrotny Mistrz Polski seniorów, zawodnik startujący w Pucharze Świata, trener I klasy w narciarstwie zjazdowym. Założyciel Akademii Jakuba Ilewicza. Specjalista od przygotowania motorycznego.

Joanna Kukuczka: absolwentka AWF w Katowicach. Trener I klasy – narciarstwo zjazdowe. Instruktor pływania oraz tańca.

Dariusz Czerniawski: trener w szkole sportowej w Zakopanem, pracował m. in. jako asystent trenera w kadrze mężczyzn, serwisant w Kadrze kobiet, asystent trenera w kadrze kobiet, asystent trenera w Kadrze B mężczyzn,trener w Klubie Sportowym LIVE. Od lat związany z narciarstwem, dobra dusza drużyny. Organizator zawodów, specjalista od serwisowania sprzętu narciarskiego.

Przemysław Szczerba: absolwent AWF w Katowicach. Trener i pasjonat przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej. Wolne chwile poświęca rodzinie, podróżowaniu i wszelkim aktywnościom – od biegania po jazdę na nartach.

Głównym trenerem KS LIVE jest mgr Piotr Ilewicz - trener Klasy Mistrzowskiej, w latach 2007-2010 trener Kadry Narodowej. Wieloletnie doświadczenie chętnie przekazuje młodym zawodnikom. 

Miejski KS BABIA GÓRA | Sucha Beskidzka

di_baca@vp.pl

Sekcja Narciarska Miejskiego Klubu Sportowego Babia Góra została reaktywowana 1998 r.

Głównym celem naszej pracy jest propagowanie i nauczanie narciarstwa sportowego, zdrowego stylu życia i aktywności na świeżym powietrzu.

W klubie stawiamy na wszechstronny rozwój zawodnika, poprzez współpracę ze specjalistami w dziedzinie treningu motorycznego, fizjoterapii oraz psychomotoryki. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście, na podstawy czyli technikę ponieważ bez tego nie pójdziemy naprzód.
Treningi narciarskie w naszym klubie to nie tylko jazda na tyczkach ale również rozwijanie wszechstronnych umiejętności radzenia sobie w różnych warunkach na trasie jak i poza nią. 

Ski TOMO Centrum Narciarskie | Szczyrk

biuro@skitomo.pl
http://www.skitomo.pl

Stowarzyszenie Ski Tomo Centrum Narciarskie to klub sportowy specjalizujący się w narciarstwie alpejskim.

Prowadzimy sekcje dzieci, młodzieży oraz Masters. Zrzeszamy zawodników z całej Polski; nasze centra treningowe znajdują się w Szczyrku, Warszawie oraz Poznaniu.
Autorski, całoroczny program szkolenia Ski Tomo powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego głównego trenera i wice Prezesa Tomasza Węgrzynkiewicza. W skład zespołu klubu oprócz trenerów narciarstwa wchodzą fizjoterapeuta, trenerzy przygotowania motorycznego oraz psycholog sportu. 

Prezes: Ewa Niewiarowska 500411554, biuro@skitomo.pl
trenerzy: Tomasz Węgrzynkiewicz (508934944), Klaudia Przybyła (509172493), Zygmunt Fiedor, Joanna Kohut.